Twój KLIK w reklamię utrzymuje forum! Wyłącz program blokujący!

Informacje i Ogłoszenia[Klubowe Składki] Wasze wsparcie klubu!

Ważne informacje dotyczące forum
damnian
Forumowicz
imie: damian
Silnik: Z17DTH
Województwo: Pomorskie

Re: [Klubowe Składki] Wasze wsparcie klubu!

Postautor: damnian » 8 sty 2017, o 13:29

Latest post of the previous page:

Wprowadzenie składki, a raczej płatnego dostępu do części forum prawdopodobnie rozwiąże problem z obciążeniem serwera. Po prostu część osób przestanie tu zaglądać :P

Awatar użytkownika
veron
Administrator
imie: Marcin
Silnik: Z19DT
Wyposażenie: Enjoy
KM: 120
Województwo: Mazowieckie

Postautor: veron » 8 sty 2017, o 13:42

damnian pisze:Wprowadzenie składki, a raczej płatnego dostępu do części forum prawdopodobnie rozwiąże problem z obciążeniem serwera. Po prostu część osób przestanie tu zaglądać :P

Jeśli ktoś jest tutaj tylko dla wiedzy i nic od siebie nie daje to taka osoba nie jest nam potrzebna. Od 2012 roku sam pokrywam wszystko koszty, ale czas to trochę zmienić. Dlatego liczę, że niewielka kwota nie będzie dla osób chcących uczestniczyć w życiu klubu i forum problemem.

leo55555
Klubowicz
imie: Maciej
Wyposażenie: Cosmo
Województwo: Łódzkie

Postautor: leo55555 » 8 sty 2017, o 17:19

Poproszę info do przelewu.

Awatar użytkownika
Grz3siek
Forumowicz
imie: Grzesiek
Silnik: Z18XE
KM: 125
Województwo: Śląskie

Postautor: Grz3siek » 8 sty 2017, o 21:39

Fajną opcją byłoby wysłanie chociażby naklejek (zrobienie naklejek pod ramkę rejestracji, takich długich i wąskich) dla osób wspierających. Oprócz składki byłaby od razu promocja klubu, a nie sądzę żeby koszt takich naklejek był bardzo duży. Taka luźna sugestia ;)

Bebuu
Forumowicz
imie: Krzysiek
Silnik: Z20LEH
Wyposażenie: OPC
Województwo: Małopolskie

Postautor: Bebuu » 8 sty 2017, o 23:01

Tak wiem, że jestem tutaj nowy i nie powinienem się wypowiadać, ale...

W sumie to pierwszy raz spotykam się z opłatami na forach, chodź dopiero nie dawno założyłem konto, to od dobrych kilku lat siedzę na takich typu forach, i nigdy nie spotkałem się z opłatami za korzystanie z części forum. Ja rozumiem, że ktoś musi takie forum utrzymać, normalna rzecz, ale niestety na forum nie ma dużej ilości osób. Jeśli forum by się rozwinęło, to dużo łatwiej jest je utrzymać, wtedy w grę wchodzą gadżety typu naklejki, kalendarze, smycze, breloki, ramki itd. a tutaj ciężko wprowadzić takie rozwiązanie, ponieważ było by mało chętnych.
Trochę szkoda, bo nowy użytkownik na wstępie będzie musiał zapłacić jednorazowo za dostęp do pewnej części forum, gdzie i tak pewnie na forum większość tematów jest przerobionych.

Awatar użytkownika
veron
Administrator
imie: Marcin
Województwo: Mazowieckie

Postautor: veron » 9 sty 2017, o 09:20

Grz3siek pisze:Fajną opcją byłoby wysłanie chociażby naklejek (zrobienie naklejek pod ramkę rejestracji, takich długich i wąskich) dla osób wspierających. Oprócz składki byłaby od razu promocja klubu, a nie sądzę żeby koszt takich naklejek był bardzo duży. Taka luźna sugestia ;)

To jest dobry pomysł, ale koszty wyprodukowania i wysyłki pocztą polska wyniesie 1/3 kosztów składki.
Naklejki każdy może kupić tutaj: http://www.sklep.selected.pl/szukaj.htm ... odprod=tak

Bebuu pisze:Tak wiem, że jestem tutaj nowy i nie powinienem się wypowiadać, ale...

W sumie to pierwszy raz spotykam się z opłatami na forach, chodź dopiero nie dawno założyłem konto, to od dobrych kilku lat siedzę na takich typu forach, i nigdy nie spotkałem się z opłatami za korzystanie z części forum. Ja rozumiem, że ktoś musi takie forum utrzymać, normalna rzecz, ale niestety na forum nie ma dużej ilości osób. Jeśli forum by się rozwinęło, to dużo łatwiej jest je utrzymać, wtedy w grę wchodzą gadżety typu naklejki, kalendarze, smycze, breloki, ramki itd. a tutaj ciężko wprowadzić takie rozwiązanie, ponieważ było by mało chętnych.
Trochę szkoda, bo nowy użytkownik na wstępie będzie musiał zapłacić jednorazowo za dostęp do pewnej części forum, gdzie i tak pewnie na forum większość tematów jest przerobionych.

Nie wiem na jakich przebywałeś forach, może warezowych. Przez pięć lat forum było w 100% darmowe, niestety nikt nawet nie zapytał kto i jak to utrzymuje wszystko. Blokada części działów ma być dodatkowym plusem dla osób, chcących wesprzeć forum. Osoby, które tylko czerpią korzyści zawsze będą się burzyć - mam nadzieję, że do tych osób nie należysz (nie oczekuję odpowiedzi, patrz niżej).

Nie chce się wdawać w dyskusję w tym temacie, jest to miejsce dla osób, które chcą wesprzeć klub i w całej dyskusji będą miały problem się połapać. Nie róbmy burzy w szklance wody, dlatego kolejne komentarze będę zmuszony kasować.

Awatar użytkownika
ziomson
Forumowicz
imie: Krzysztof
Silnik: Z14XEP
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Postautor: ziomson » 9 sty 2017, o 10:01

Poproszę o dane. :)

Awatar użytkownika
wildchild
Forumowicz
imie: Bartek
Silnik: Z19DTH
KM: 150
GG: 8023985
Województwo: Małopolskie

Postautor: wildchild » 9 sty 2017, o 11:06

Proszę o dane :)

ojest
Forumowicz
imie: Mateusz
Silnik: Z19DTH
Województwo: Śląskie

Postautor: ojest » 10 sty 2017, o 07:25

a jak będą rozliczane składki?
zostaną przedstawione faktury?

Reklama wspiera funkcjonowanie naszego forum, więc (...) kliknij

Wróć do „Informacje i Ogłoszenia”