Twój KLIK w reklamię utrzymuje forum! Wyłącz program blokujący!

Ogólne pytaniaParę problemów z astrą Z19DTH

Boski92
Początkujący
imie: Daniel
Silnik: Z19DTH
Wyposażenie: Cosmo
KM: 150
Województwo: Podkarpackie

Parę problemów z astrą Z19DTH

Postautor: Boski92 » 11 paź 2016, o 11:42

Witam

Jestem nowy na tym forum, posiadam astrę H GTC z silnikiem Z19DTH i mam z nią parę problemów a mianowicie, po przekręceniu zapłonu zapalają się przednie światła zamiast licznika, na liczniku wskazówka pokazuje 1000 obrotów i 1/2 zbiornika paliwa i nic po za tym, a najpoważniejszy problem jest taki, że czasami astra odpali i jest wszystko cacy (oczywiście jak stoi na prostym) wystarczy podjechać autem pod lekką górkę zgaśić silnik i odpalić ponownie, pochodzi 10 sekund i zgaśnie i później za żadne diabły nie chce odpalić. Szukałem na forum odpowiedzi, ale nie znalazłem. Od siebie dodam tylko, że filtr paliwa wymieniałem oraz czyściłem sitko pompy paliwa w zbiorniku i nic nie pomogło, nalałrm nawet świerzej ropy i nic. Co to może być?

Awatar użytkownika
Bear_
Firma
imie: Arek
Silnik: Z13DTH
KM: kle kle kle :D
Województwo: Śląskie
Kontaktowanie:

Re: Parę problemów z astrą Z19DTH

Postautor: Bear_ » 13 paź 2016, o 21:52

Auto sieje jakimiś błędami? Było podoinane do kompa? Prawdopodobnie było kopane coś w czymś elektrycznie...

Boski92
Początkujący
imie: Daniel
Silnik: Z19DTH
Wyposażenie: Cosmo
KM: 150
Województwo: Podkarpackie

Re: Parę problemów z astrą Z19DTH

Postautor: Boski92 » 21 paź 2016, o 18:51

Do kompa nie mam jak podpiąć, problemy obydwa rozwiązałem, miał problem z paliwem, dolałem świeżej ropy i zapalił a drugi problem to włącznik świateł zrobił zwarcie docisnąłem go i wszystko działa.

Reklama wspiera funkcjonowanie naszego forum, więc (...) kliknij

Wróć do „Ogólne pytania”